Zadzwoń (58) 572 39 13
Godziny otwarcia Pon: 7:30 - 17:00
Wt - Czw : 7:30 - 15:30
Pt : 7:30 - 14:00

Agroturystyka “Pod Strzechą”

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w kaszubskiej i nadmorskiej części naszego pięknego kraju, w niewielkiej wsi Kierzkowo, w gminie Choczewo. Gospodarstwo otoczone jest polami i lasem, który dzieli nas od morza z pięknymi plażami i wyjątkowo czystą wodą.

Z dala od miejskiego zgiełku gwarantujemy odpoczynek w ciszy i spokoju w przestronnych izbach z łazienkami, z pysznym swojskim jedzeniem, serwowanym tradycyjnie przez gospodarzy obiektu.

Zabudowa zagrodowa utrzymana jest w stylu drewnianej chaty pod strzechą, co sprzyja odmiennemu relaksowi w towarzystwie wielu gatunków kur, gęsi, kaczek, bażantów, pawi, perliczek, kuropatw, ptaków egzotycznych, danieli, świnek wietnamskich i królików.

Gospodarstwo oddalone jest od głównej trasy, otoczone polami i lasem, w sąsiedztwie trasy rowerowej, gdzie jest wiele miejsc do aktywnego spędzania czasu. Na spacerze w lesie można zbierać grzyby i jagody.

Prowadzimy zajęcia edukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych i starszych, przekazując wiedzę i zajęcia praktyczne, dotyczące hodowli zagrożonych gatunków ptaków, znajdujących się w naszym gospodarstwie, nauki pieczenie chleba, przygotowania i wędzenia swojskich i tradycyjnych wędlin oraz innych zajęć związanych z tradycją kaszubską, połączonych z malowaniem na szkle i wiele innych. Zajęcia prowadzone są przez gospodarzy, doświadczonych nauczycieli i animatorów

54°46’20.15”N  17°52’02.43”E

 

Telefon kontaktowy: 606497307