CHRONIĘ PIĘKNO – NATURALNIE!

“CHRONIĘ PIĘKNO – NATURALNIE!”
01.08.2019 r. ZAPRASZAMY do Lubiatowa wejście 44, gdzie o 8:00 rozpocznie się sprzątanie plaży. Z rozmysłem działania zostały zaplanowane na środek sezonu, aby obudzić świadomość wszystkich użytkowników plaż i terenów leśnych.
Okres wakacyjny to czas, w którym miejsca wypoczynku narażone są na wyjątkowo dużą presję ruchu turystycznego i nadprodukcję odpadów. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym proekologicznym wydarzeniu, ponieważ od nas zależy jak będzie wyglądać nasze najbliższe otoczenie…dzisiaj, jutro i za kilka lat.
Akcja zorganizowana przez Urząd Gminy w Choczewie, przy współudziale Nadleśnictwa Choczewo, Urzędu Morskiego, OSP z terenu gminy Choczewo, GZGK w Choczewie oraz wszystkich tych, dla których nasze naturalnie piękne plaże są bezcenne.
Zapewniamy worki, rękawiczki, wodę. W trakcie akcji porządkowej parking leśny przy wejściu 44, dla osób, które wezmą udział w sprzątaniu, – bezpłatny. Inicjatywa, która wystartuje 01.08.2019 r. pod nazwą: “Chronię piękno – naturalnie!” ma na celu aktywizować Mieszkańców i Turystów do czynnego udziału w oczyszczaniu naszego otoczenia, które jest naszym wspólnym dobrem.

Artykuł umieszczono w Aktualności.